Понеділок, 30.03.2020, 14:55
Фірма Н-Х Технологія #ОРЕНДА ХОЛОДИЛЬНИКІВ

 Деякі зміни в пакету договорів

Меню сайту
Пошук
Архів записів_1
Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

                                          УГОДА ОРЕНДИ  №_____інв. № _____ зміни 24-11-16  

                                                                                                                                                                                                                                 + 8 додатків

                                                   холодильника

м. Вінниця                                                     дія угоди з  "___"____________201_р.офор. "____"____

 

ОРЕНДОДАВЕЦЬ: приватний підприємець, виконавчий директор фірми „Н-Х Технологія" Гайдар Петро Йосипович, що діє на підставі СВІДОЦТВА№ 387534 про державну реєстрацію підприємницької діяльності  від 27-01-1997, з однієї сторони і ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ОРЕНДАР, від всієї групи користувачів, надалі ОРЕНДАР: (П.І.Б. та інші дані на 4-й сторінці угоди з правом генерального підпису угоди оренди), прізвища інших користувачів побутовим приладом (або надалі поб. пр.) з цієї кімнати, їх підпис про колективну відповідальність, (мобільні телефони їх, нижче по тексту), з іншого боку.

уклали дану угоду про наступне:

1.   ПРЕДМЕТ УГОДИ.

1.1.ОРЕНДОДАВЕЦЬ передає, а відповідальний ОРЕНДАР бере в тимчасове користування холодильник:

Марка  ____________________, характеристика стану___________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________________________________________

2.   МЕТА ОРЕНДИ.

2.1.  Холодильник побутовий, для збереження продуктів ОРЕНДАРЕМ та членами його кімнати на протязі учбового року з дотриманням всіх вимог угоди та „ Правил  безпечного користування побутовим приладом " та інших додатків.

3.   ПОРЯДОК ПЕРЕДАЧІ МАЙНА В ОРЕНДУ.

3.1. Фактом передачі поб.пр. ОРЕНДОДАВЦЕМ та прийняття його ОРЕНДАРЕМ є заповнення та підписом сторін (див. пункт 14.3) цієї угоди в двох екземплярах . Вартість переданого холодильника в ОРЕНДУ складає 1200 грн.

3.2.  Схему підключення поб.пр. до електромережі (поб.пр. + подовжувачі + розетка) визначає ОРЕНДОДАВЕЦЬ і міняти її з часом без погодження з ОРЕНДОДАВЦЕМ ЗАБОРОНЕНО ! ! !

3.3. Транспортні послуги для доставки поб. пр. до місця проживання та винос його на поверхи гуртожитків та повернення на фірму ОРЕНДОДАВЕЦЬ, як правило, не надає, за рідким виключенням з відповідною проплатою послуг ОРЕНДАРЕМ.

4. ТЕРМІН ОРЕНДИ.

4.1. Майно, що орендується, вважається переданим ОРЕНДАРЕВІ з моменту підписання угоди.  Мінімальний термі оренди 1 місяць, максимальний не обмежений при умові відсутності порушень правил та умов угоди та своєчасної оплати.    

5.   ОРЕНДНА ПЛАТА ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ.

5.1.  Основою розрахунків при оплаті оренди Є ПРИНЦИП ПОПЕРЕДНЬОЇ ОДНОМІСЯЧНОЇ оплати. Наприклад: за жовтень потрібно проплатити в кінці вересня. Для студентів оплата за 10 місяців учбового року провадиться ЯК ОПЛАТА ЗА ГУРТОЖИТОК,   В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ, включаючи зимні канікули чи сесії, виїзд на практику  інше  !  !  !  !  !  !  ! 

5.1а. ОРЕНДОДАВЕЦЬ не збирає оплату по помешканнях ОРЕНДАРІВ. Оплата провадиться на  рахунки фірми, які знаходяться в Приватбанку та Ощадбанку. Читай додаток № 7 до договору оренди.

5.1б. Орендна плата складається з вартості доставки поб.пр. ОРЕНДАРЮ на початку та вкінці оренди, самої орендної плати, в разі несвоєчасної плати то і ПЕНІ та вартості додаткових послуг в разі їх виникнення згідно прейскуранту (див. додаток №6 та розд. 15.1 цієї угоди).

                   5.2 ОРЕНДАР повинен сплачувати за оренду хол. НАПЕРІД.  Як правило це має бути останній понеділок кожного місяця.  Для студентів, які мали зауваження по техніці безпеки та несвоєчасній оплаті, пропонуються інші, більш жорсткіші схеми проплати за оренду.

                     ПОРАДАВідповідальному ОРЕНДАРЮ  рекомендуємо збирати кошти для проплати ОРЕНДИ не тоді,  коли наступив термін оплати, а заздалегідь, коли твої співмешканці повернулись з дому на початку неділі та мають при собі кошти.

               5.3 Для замовників, завдаток (це не орендна плата) дорівнює 150 грн. Які в кінці оренди повертаються повністю, при умові відсутності поломок та пошкоджень,  чистого та сухого холодильника та своєчасної попередньої оплати за оренду, при затримці оплати завдатку (більше місяця після дати укладання Угоди оренди), нараховується додатково пеню в розмірі 1% від розміру місячної орендної плати за кожний прострочений день.

             5.4. Проплата в місцях та числах, які не співпадають з попередньо умовленими (див. розділ 15 угоди. оренди.), є не бажаною, вартість оренди при цьому буде ЗНАЧНО більшою (пеня, додаткові послуги банку, сплата візитів контролера).

            5.5. В разі коли ОРЕНДОДАВЕЦЬ при слушній на те нагоді, зможе доставити поб. пр. з складу в помешкання ОРЕНДАРЯ, то ОРЕНДАР компенсує по тарифам таксі фінансові витрати, включаючи винос на поверхи гуртожитку орендованого поб. приладу.

             5.6. При відсутності своєчасної   ПОПЕРЕДНЬОЇ  оплати, прострочені платежі збільшуються на 1 % при 1-шому порушені та      2 % при 2-му порушені за кожний прострочений день. Рахувати з 1 -го числа місяця який Ви вчасно наперед не проплатили.  А візит контролера в Вашу кімнату в цей час, буде коштувати Вас буде додатково 25 грн. при 1-шому порушені та 50 грн. при 2-му порушені. Пеня не нараховується для студентів на першу пол. вересня та 7 днів після оформлення угоди.
            При затримці попередньої оплати більш ніж 15 днів ОРЕНДОДАВЕЦЬ залишає за собою право виключити поб. пр. з роботи,  нарахування орендної плати та пені при цьому не припиняється.  Включення хол. в роботу проводиться представником фірми після повного погашення боргу,  пені та проплати вартості непланового візиту майстра згідно з прейскурантом.  В разі пропуску оплати кількох місячних періодів, пеня нараховується по кожному місяцю окремо, і ці розрахунки сумуються і підлягають оплаті.

 

 

 

Технічні помітки:

Розташування хол. в кімнаті та схема  електроживлення хол.---->                  Змінювати її з часом ЗАБОРОНЕНО!

  № кімнати          № гурт.   Назва учб. закладу     Умовні познач.. Х - холодильник, Р - розетки,  П - подовжувач

з якої кім. переміщений______П.І.Б. попер. ОРЕНДАРЯ__________________                                                                                    стор. 1

 

 

 

  5.7 Про різні системи оплати ОРЕНДИ дивіться додаток №7 до цього договору.

5.8. Розмір орендної плати може переглядатися не частіше 1 разу на рік, на початку навчального року і збільшується на величину реальної чи прогнозованої інфляції в нашій державі.

 1. В разі, якщо Вам сутужно заплатити в зазначений термін самому, доручіть цю справу співмешканцям по кімнаті або сусідам. Хитріші студенти клеять простий конверт, кладуть туди угоду і оплату за оренду хол. і чемно просять чергового вахтера зробити проплату в зазначений термін коли приїде бухгалтер фірми в Ваш гуртожиток.
 2. ОРЕНДАР повинен слідкувати, щоб під час проплати за оренду були 2 відмітки (2 підписи) про оплату в угоді та відомості бухгалтера про оплату ! ! !   При відмітці тільки на одному екземплярі, факт проплати не є дійсним. Студенти останнього курсу переоформляють угоду на молодших студентів в Вашій кімнаті.
 3. Візити у Вашу кімнату та SMS нагадування про несвоєчасну сплату орендної плати та додаткові розтлумачення правил та угоди, не є безкоштовні.

5.13.   В разі тимчасового від'їзду ВІДПОВІДАЛЬНОГО за поб.пр, назначте замість себе заступника.
Проконсультуйте його та передайте пакет документів, пов’язаних з орендою. Нагадайте йому про терміни оплати та зробіть
помітку про це в журналі догляду за поб. пр.

5.14 В разі порушення правил експлуатації хол. в результаті якої нанесена йому шкода, збитки оплачуються ОРЕНДАРЕМ додатково в повному обсязі. Перелік додаткових робіт та їх орієнтовна вартість додаються до цієї угоди.

6.   ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ОРЕНДОДАВЦЯ.

6.1.ОРЕНДОДАВЕЦЬ має право здійснювати перевірку порядку використання ОРЕНДАРЕМ поб.пр, що орендується у відповідності до умов даної угоди та „ПРАВИЛ БЕЗПЕЧНОГО КОРИСТУВАННЯ" та інших додатків.

 1. ОРЕНДОДАВЕЦЬ має право забирати або відключати  поб.пр. в разі відсутності відповідної реакції ОРЕНДАРЯ  на  зауваження що до порушень пунктів угоди чи правил безпечного користування або відсутності оплати.
 2. ОРЕНДОДАВЕЦЬ має право, попередньо повідомивши СМСкою, вимагати від ОРЕНДАРЯ  короткострокового виводити хол. з експлуатації для поточних ремонтів та обслуговування, це як звичайно може бути в четверг, коли продуктів майже немає в холодильнику а в разі довгострокового ремонту  надавати холодильник в заміну.
 3. ОРЕНДОДАВЕЦЬ зобов'язаний:

 

 • ознайомити ОРЕНДАРЯ з основними правилами безпечної експлуатації поб.пр, що орендується і при необхідності направити свого фахівця для проведення відповідного інструктажу за місцем експлуатації;
 • надавати інформаційне та консультаційне сприяння ОРЕНДАРЕВІ щодо порядку правильної експлуатації поб.пр.

 

 1. В залежності від розміру хол. та кількості проживаючих в кімнаті, ОРЕНДОДАВЕЦЬ залишає за собою право проводити раціональний обмін поб.пр. між кімнатами на свій розсуд, (більший хол. більшим кімнатам.)
 2. В разі виходу з ладу поб.пр. не з вини ОРЕНДАРЯ (пункти угоди  та правила не порушувались), ОРЕНДОДАВЕЦЬ виконує ремонт за свій рахунок протягом 5-ти днів (поб.пр. ОБОВ'ЯЗКОВО МАЄ БУТИ ПОПЕРЕДНЬО ПРОПЛАЧЕНИЙ, ВИКЛЮЧЕНИЙ ТА СУХИЙ) а при наявності запасного поб.пр. в гуртожитку до 2-х днів, при цьому факт несправності фіксується з часу присилання СМС на телефонів фірми  0679512588 або 0931195609

                                                          7.   ПРАВА   ТА   ОБОВ'ЯЗКИ   ОРЕНДАРЯ.

7.1.  ОРЕНДАР зобов'язується:

Використовувати майно, що орендується, за його цільовим призначенням у відповідності до вимог угоди та правил по експлуатації, своєчасно здійснювати орендну плату, дотримуватися належного режиму експлуатації та зберігання майна, що орендується, у відповідності до технічної документації.

    Здати  ЗАЛІК (ЕКЗАМЕН) ВСІМ жителям вашої кімнати,  що кристуються холодильником  по знанням правильного догляду за поб.пр. на сайті www.holod.vn.ua , www.holod2.at.ua, при відсутності Інтернету, залік можна здати по додатку №4, який можна отримати у вихователя чи коменданта. В разі НЕ ЗДАЧІ заліку, орендна плата збільшиться з початку оренди (див розділ 15 цифри у лівому квадратику).

    На вимогу ОРЕНДОДАВЦЯ та в кінці нав. року пред'являти виключений та СУХИЙ холод. для ПЕРІОДИЧНОГО ОГЛЯДУ його стану. Не приклеювати скетчем на поверхню поб.пр. свою документацію, прикраси. Як виключення, дозволяємо чіпляти не більше 2-х магнітних сувенірів ! !

                 7.1а  На СМС-вимогу ОРЕНДОДАВЦЯ, відправляти СМСку з списком імен та їх телефонами всіх користувачів  холодильником.

 

 1. Транспортна доставка поб.пр. в гуртожиток, а далі в кімнату ОРЕНДАРЯ та повернення на фірму у кінці оренди або заміни, по вул. Стахурського 15 - склад №113, за рахунок ОРЕНДАРЯ. Рекомендую залучати для цього спеціалізовані фірми по перевозці меблів. (телефони див в додатку №8).    За додаткову оплату, ОРЕНДОДАВЕЦЬ ІНКОЛИ ПРИ МОЖЛИВОСТІ може надати такі послуги по транспортуванню та винос поб.пр. на поверхи гуртожитку чи житлового будинку.
 2. При наявності вільного місця, тимчасово дозволяти зберігати продукти в холодильнику сусідам вашого гуртожитку, на час ремонту холодильника ОРЕНДОДАВЦЕМ. Знайте, що й у Вас може поламатись холодильник. Номери кімнат сусідів де є холодильники ОРЕНДОДАВЦЯ можете отриманим направивши смс запит на номери 0679512588 або 0931195609.

7.3.а. Не ЗАПЕРЕЧУВАТИ про отримування СМС- розсилок від ОРЕНДОДАВЦЯ.   На прохання ОРЕНДОДАВЦЯ в виді СМС-сок, виводити з експлуатації (розморозити та висушити) хол. на час ремонту та періодичного обслуговування. Як правило, це будуть вихідні чи кінець неділі. Виконувати інші прохання та вимоги пов’язані з орендою, які будуть надсилатися в виді СМС на телефони ОРЕНДАРЯ та співмешканців Вашої кімнати.

7.3.б. Для налаштування роботи холод. іноді Вам необхідно по проханню спеціалістів фірми, зняти діаграму часу роботи та відпочинку хол.

7.4.    Сплачувати у повному обсязі ОРЕНДОДАВЦЮ збитки або поломки заподіяні в разі порушення правил кор.поб.пр.

7.5.      Забезпечити місцем для встановлення поб.пр. з можливістю вільного доступу повітря з боків та для технічного
обслуговування та ремонту. Застеляти морозилку 2-ма шарами будь якого поліетилену. Не ставте біля хол. віники та урни з сміттям.

7.6.    Допускати ОРЕНДОДАВЦЯ або його представників в помешкання де знаходиться поб.пр. для перевірки
дотримання вимог ПРАВИЛ ТА ПОРАД БЕЗПЕЧНОГО користування поб.пр. та пред’являти документи про ОРЕНДУ поб.пр.

7.7     Не допускати появи в помешкані де знаходиться поб.пр. тараканів та мурах, які можуть порушити нормальну роботу електропускачів біля мотору двигуна. Холодильники які заражені мурахами на фірму не приймаються до повної їх ліквідації Вами або представником фірми за окрему плату. (див. додаток №6 -3а)

         

8.   ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ МАЙНА ОРЕНДОДАВЦЮ.

На протязі певного часу ми надавали Вам в користування поб.пр. і Ви зосталися ним, надіємося, задоволені та і
ВИ будьте ГІДНІ, виконати процедуру здачі прочитавши УВАЖНО ДОДАТОК № 8 до цієї угоди та виконати рекомендовані там дії.
                                                   

                                                    9.   ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН.

9.1.  ОРЕНДАР несе наступну відповідальність за Даною угодою:

- у випадку прострочення в проплаті згідно графіка, пеня в розмірі 1 % від суми орендної плати за кожен прострочений день.

Я,  як ОРЕНДАР, відповідальний за стан поб.пр, з умовами угоди згоден, та зобов'язуюсь їх виконувати і вчасно сплачувати орендну плату. Слідкувати, щоб вчасно (в середньому раз на 7-14 днів.) якісно проводилась розморозка та миття холодильника ВІДПОВІДАЛЬНИМ ОРЕНДАРЕМ  або іншими  жителями цієї кімнати з відміткою прізвища в журналі догляду за холодильником.       (Несвоєчасна розморозка приводить до недостатнього холоду,  різкого збільшення споживання електроенергії,  можливий вихід з ладу двигуна,  примерзання і послідуюча поломка дверей морозилки,  а сама розморозка займе в цьому випадку дуже багато часу).

 1. Переносити поб.пр. в інші кімнати та змінювати місце розташування в Вашій кімнаті без ПОПЕРЕДНЬОГО ТА            стор. 2

 

ПОВНОГО ПОГОДЖЕННЯ з ОРЕНДОДАВЦЕМ та всіма мешканцями кімнати де знаходиться поб.пр, ЗАБОРОНЕНО ! ! ! !

,

 1. У випадку пропажі або викрадення хол. проплатити ОРЕНДОДАВЦЮ суму в розмірі одна тисяча двісті гривень.
 2. Усі суперечки за даною угодою розв'язуються у встановленому законом порядку за місцем перебування.
 3. В зв'язку з тим, що угода заключена з однією особою, а поб. пр.   користуються всією кімнатою, то в обов'язки, ВІДПОВІДАЛЬНОГО  ОРЕНДАРЯ за хол. входить, роз'яснювати та слідкувати, щоб всі мешканці цієї кімнати ретельно виконували Правила безпечного користування (див. додаток №9) та були активними платниками за оренду.

9.7.    В обов'язки ОРЕНДАРЯ входить ведення контролю за вірністю заповнення журналу догляду за холодильником та
виконання вимог Правил та пункту угоди іншими жителями Вашої кімнати, що користуються холодильником.

 1. ОРЕНДОДАВЕЦЬ несе відповідальність за справну роботу поб.пр. та своєчасно виконує планово-профілактичні заходи та ремонти. В разі виходу поб.пр. не по вині ОРЕНДАРЯ  ремонтує або замінює на інший на протязі 7 днів.
 2. ОРЕНДАР несе витрати за свій рахунок по заміні зношених чи не відповідаючи нормам подовжувачі, розетки та підпалені електровилки хол. ОРЕНДОДАВЦЯ.  Залучати до цього потрібно кваліфікованих електриків. Або працівників фірми за окрему оплату.

9.10.    ОРЕНДОДАВЕЦЬ не несе відповідальність за несправність розеток подовжувачів і наслідки які виникли в результаті їх
несправності.

10.10. Коли  поб.пр.  ЗАБРУДНЕНИЙ зверху та всередині, виявлені поламані деталі, скетчеві наклейки, інші недоліки  то ОРЕНДАРЮ слід проплатити представнику фірми на місці кошти за приведення поб. пр. в належний стан.

 

10.   ПІДСТАВИ ДОСТРОКОВОГО РОЗІРВАННЯ ДАНОЇ УГОДИ.

10.1. Дана угода розірванню в односторонньому порядку підлягає у випадку, коли одна із сторін порушує умови даної угоди, правил безпечного користування" та свої зобов'язання по планові оплаті орендної плати. А особливо при порушені правил та рекомендацій щодо електроживлення.

11.   УМОВИ УЗГОДЖЕННЯ ЗВ'ЯЗКУ МІЖ СТОРОНАМИ.

11.1. Повноважними представниками сторін за Даною угодою з правом підпису є  Гайдар Петро Йосипович як ОРЕНДОДАВЕЦЬ . т.  моб. КС 0679512588  та (лайф) 0931195609. та ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ОРЕНДАР, ПІБ та інші реквізити якого вписані в пункті 14.3. цієї угоди. тел. бухгалтера фірми  0975902608.  При зміні місця проживання чи зміни мобільного номеру ОРЕНДАРЯ,  він зобов’язаний проінформувати про це ОРЕНДОДАВЦЯ. Відсутність такої інформації вважається грубим порушенням умов договору.

11.2. При контактах не використовуйте вирази „ ми Вам дзвонили ” чи „ Ви нам казали ”.  Всі усні телефоні домовленості та узгодження для ДОСТОВІРНОСТІ, повинні бути продубльовані відправленими Вами СМСками та їх копіями в Вашому телефоні та відповідями на них . Мобільник налаштуйте будь ласка, на РЕЖИМ збереження відправлених СМСок в памяті Вашого мобільного телефону та зберігайте їх певний час. Слідкуйте   БУДЬ ЛАСКА  за інформаційними оголошеннями, стосовно орендної техніки чи часу оплати, які вивішуються на видних місцях в фойє гуртожитках чи на сайтах фірми. Для розв’язання конфліктних ситуацій чи фіксації стану холодильника,  наші стосунки чи розмови можуть бути зафіксовані нами на ауді, фото чи відео пристрої в місці розташування орендованого поб. пристрою . В разі злісної  НЕПРОПЛАТИ за оренду поб. пр, ОРЕНДОДАВЕЦЬ допускає передачі інформації про ОРЕНДАРЯ   третім сторонам для стягнення заборгованості у випадку її прострочення та неповернення поб. приладу.

12.   ОСОБЛИВІ УМОВИ ДАНОЇ УГОДИ.

12.1. Деякі пункти угоди (5.3,) вступають в силу на вимогу ОРЕНДОДАВЦЯ при умові недисциплінованої орендної плати, порушень з боку ОРЕНДАРЯ, інші чинники.

12.2. В разі злісного порушення правил експлуатації та платіжної дисципліни, ОРЕНДОДАВЕЦЬ виключає з роботи поб.пр, орендна плати при цьому продовжує нараховуватись. Виїзд представника для повторне включення при усунені недоліків, оплачується додатково.

13.   ІНШІ УМОВИ.

 1. Дана угода укладено у двох оригінальних примірниках, по одному для кожної із сторін. Кожна з сторін заповнює свій екземпляр угоди самостійно. Обов’язковими для заповнення є графами ПІБ, дата та адреса знаходження  поб.пр. варт. Оренди та мобільних тел.
 2. У випадках,   не передбачених Даною угодою,   сторони керуються чинним цивільним законодавством.

13.3.       Всі жителі кімнати які користуються холодильником ПОВИННІ  здати ЗАЛІК по знанням змісту УГОДИ, та додатків до неї. В разі незадовільних знань, можливе припинення надання послуг оренди або збільшення орендної плати (читай 15 розділ зліва 2 квадратика). Відповідальний ОРЕНДАР може допустити 1 помилку інші жителі кімнати не більше 2-х помилок.

13.4.      Усі виправлення за текстом Даної угоди мають юридичну силу лише при взаємному їх посвідченні
представниками сторін у кожному окремому випадку.

13а.   ПРО ЗАДАТОК  ! ! ! !       ЗВ'ЯЗОК З БАТЬКАМИ СТУДЕНТІВ ЯКІ КОРИСТУЮТЬСЯ ХОЛОДИЛЬНИКОМ.

( Це стосується тільки для відповідального ОРЕНДАРЯ з Ващої кімнати)

 

Я (ПІБ батька чи матері)_____________________________________не заперечую, щоб моя донька чи син ___________ винаймав на час проживання в гуртожитку холодильник для зберігання харчових продуктів з додержанням пунктів цієї угоди та правил безпечного користування холодильником.    Підтримував в належному санітарному стані. Я буду слідкувати за своєчасною оплатою встановленої орендної плати, а в кінці учбового року мій син чи донька здав(ла) або передав(ла) на літне збереження чистий та сухий холодильник представнику фірми.

 

14.   ДОДАТКИ ДО ДАНОЇ УГОДИ.

 

 1. До даної угоди додаються:   №1. Правила та поради щодо безпечного користування поб.пр.    №2. Про розморозку.    №3. Журнал черговості догляду за холодильником (на дверях холодильника).   №5. Вибірки основних важливих моментів угоди оренди.     №6. Акт оцінки та додаткових послуг.     №7. Про різні системи оплати за оренду.     №8. Порядок повернення майна ОРЕНДОДАВЦЮ.      № 9 Адреси платіжних терміналів Приватбанку.       №11 Як винести холодильник на поверхи гуртожитку.
 2. Додатки до Даної угоди складають його невід'ємну частину.

14.3.  Юридичні та фізичні адреси, реквізити і підписи сторін (дивись на звороті).                                                                           стор. 3

 

 

 

 

т

ЗАСТУПНИК  ОРЕНДАРЯ на час відсутності ОРЕНДАРЯ (ПІ)________________________________

 

ОРЕНДОДАВЕЦЬ.

Пр. підприємець:   Гайдар  Петро  Йосипович м. Вінниця  вул. Андрія Первозванного 15/113  ПІДПИС

КС. 0679512588. Лайф 0931195609. Звоніть на VIBER. Сайти   www.holod.vn.ua та www.holod2.at.ua.                             Почтова скринька gajjdar@rambler.ru

Ці телефони постійно включені тільки з 8-00 до 21-00. Занесіть його будь ласка в свій мобільник.                  .                                                                                                                                                                                                            

 

15.   РОЗМІР ОРЕНДНОЇ  ПЛАТИ ТА ДОДАТКОВИХ ПОСЛУГ ПРИ НЕОБХІДНОСТІ.

 

Без заліку

 

ЗАЛІК ЗДАВ

                                               ВАРТІСТЬ ДОДАТКОВИХ ПОСЛУГ  ЗА ВИНЯТКОМ ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ              

ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ ЗА 1 МІСЯЦІ,           à     Транспортні послуги на початку та по закінченню оренди при можливості ! !   50-100грн.      .                          .                                     СКЛАДАЄ--     ВІД à                                          Виїзд пред. для оформлення угоди та обслідування   помешкання ОРЕНДАРЯ,

При умові попередньої  оплати та відсутності порушень             налаштування та підключення до електромережі, роз’яснення ПРАВИЛ   40 80 грн.

Правил користування чи угоди оренди.                             Виїзд пред. в помешкання ОРЕНДАРЯ для приймання хол. В кінці оренди 50 -150 грн.