Вівторок, 25.06.2019, 19:06
Фірма Н-Х Технологія #ОРЕНДА ХОЛОДИЛЬНИКІВ

 Як швидко і правильно скласти ЗАЛІК.

Меню сайту
Пошук
Архів записів_1
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Ми надаємо Вам в користування холодильник для Ваших потреб. Ми надіємося що Ви прочитали і прийняли до уваги всі практичні рекомендації та поради які є в договорі оренди і додатків до него.
Перевірити факт прочитаних та осмислених Вами питань ми зможемо з допопогою рекомендованих тестів. 30 питань-відповідей. При 2-х помилках залік Вам зараховується.
Якщо Ви поверхнево пробігли документи на оренду то спроба заліку
ЗАРАЗ, буде тільки тренування і це в подальшому ви познайомитися як таки насправді здати залік.


Можливі такі 4 варіанти здачі заліку:

1). В додатку договора є бумажний варіант. Розглянте його та виконайте рекомендовані дії.

2). Здати тест на цьому сайті. Пунк меню Тести (Екзамен в ітерактивні формі).

МАЙТЕ НА УВАЗІ ! ! ДЛЯ ТОГО ЩОБ ВИ і МИ МАЛИ ЗМОГУ ОТРИМАТИ ДОКУМЕНТАЛЬНЕ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПРО ТЕ ЩО ВИ ДІЙСНО ЗДАЛИ ЗАЛІК, і МИ ЗМОГЛИ ПОБАЧИТИ ФАКТ ЗДАЧІ ТА ЗАРАХУВАТИ ВАМ ЗАЛІК, ПОТРІБНО МАТИ або ЗАВЕСТИ СВІЮ ПОЧТОВУ СКРИНЬКУ В ІНТЕРНЕТІ. = НА САЙТІ Україна==www.ukr.net , Україна==www.i.ua, Росія==www.rambler.ru АБО НА ІНШИХ СЕРВЕРАХ. Після регістраціїї на цьому сайті і здачі заліку на Вашу інтернет-сриньку прийди лист-повідомлення з підтверженням факту та якості оціки,який Ви маєте переслати копію (добавиши до него свою ПОВНУ ПОЧТОВУ адресу та прізвище, НОМЕР МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ) на адрес фірми gajjdar@rambler.ru (!! 2J !! не одне !!). В разі якщо Вам невдастся завести свою поштову скриньку, аба цей варіант для вас занадто складний рекомендуємо скористатися іншими 3-ма варіантами. А потренуватися перед вирішальним ЗАЛІКОМ на нашому головному сайті www.holod.vn.ua, можна і ТУТ  на цьому сайті без інтернет-скриньки та регістрації як гість, тільки підтвердження факту здачі заліку Ви і ми не отримаємо.

3). Якщо у Вас виникнуть труднощі в відповідях на деякі питаня, чи Ви не знаєте як чи інакше відповісти на те чи інше питання Ви можете отримати підсказку, зайшовши в пункти меню к1, к2 та к3. попрацюйте з цими документами і знову попробуйте зайти в Пунк меню " ЯК ПРАВІЛЬНО ТА ШВИДКО ЗДАТИ ЗАЛІК  ? ".

4). І останій НАЙБІЛЬШ ЗРУЧНИЙ варіант зайти на зекальний сайт нашої фірми Зеркало 1. та здати там залік в трохи іншій ітеративній формі. Там процедура реестрації дуже спрощена тільки потрібно вказати повні дані Вашої адреси та мобільний телефон і працівники фірми гарантовно отримають листа про Ваш успішний або невдалий залік і зроблять відповідну відмітку у Вашій заліковій карточці.

Бажаємо успіху в подоланні поставленої задачі. ЖМИ ТУТ ЩОБ ПРИСТУПИТИ ДО ЗАЛІКУ НА ЦЬОМУ САЙТІ. n-x_texnologia@ukr.net